MEGA OFERTA | zamówienie gotowe w 5 DNI
+48600 505 300 contact@altabeds.com

FORMY PŁATNOŚCI ALTABEDS.com

Klient ma możliwość uiszczenia opłaty:

 • przelewem tradycyjnym
  ALTABEDS Sp. z o. o., ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa Numer rachunku: 25 1050 1025 1000 0090 8136 5067 Bank ING
  Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer swojego zamówienia!

 • płatnością online w systemie Przelewy24
  Szybka i wygodna metoda płatności online, eliminująca konieczność wypełniania zbędnych formularzy. Po wybraniu tej formy płatności dla Twojego zamówienia, wybierz bank, w którym masz rachunek. Następnie zostaniesz przeniesiony do swojego banku internetowego, gdzie automatycznie pojawi się wypełniony formularz płatności - zaakceptuj go i potwierdź przelew kodem jednorazowym. Płatności realizowane za pomocą szybkiego przelewu elektronicznego Przelewy24 są natychmiastowe, także w soboty, niedziele i święta.

 • za pomocą BLIK
  Wygodna forma płatności za pomocą aplikacji mobilnej - idealna dla wszystkich tych, którzy nie chcą marnować czasu. BLIK to w pełni bezpieczna metoda płatności, dostępna w aplikacjach wszystkich głównych banków. Jak to zrobić? Wybierz tę formę płatności w formularzu zamówienia, przepisz kod BLIK z aplikacji bankowej i kliknij przycisk "Zapłać". Następnie potwierdź transakcję za pomocą PIN-u w aplikacji bankowej i... gotowe.

W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem tradycyjnym, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą. Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

NEWSLETTER

Zawsze aktualne informacje o nowościach i promocjach.
Kupon rabatowy na pierwsze zakupy