MEGA OFERTA | zamówienie gotowe w 5 DNI
+48600 505 300 contact@altabeds.com

NOTA PRAWNA

SKLEPU INTERNETOWEGO ALTABEDS.com

Ochrona danych osobowych

Dane osobowe zbierane przez Sprzedawcę-Administratora danych będą przetwarzane zgodnie z RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Z uwagi na dobrowolny charakter podania przez Użytkowników swoich danych osobowych, mają oni prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo usunięcia, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Szczegółowe warunki powyżej opisanych praw wskazane są w art. 15-22 RODO. 

Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są w "Polityce Prywatności".

ODR

Na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. informujemy, iż pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Gwarancje

Nie możemy zagwarantować kompletności i dokładności informacji wyświetlanych na naszej stronie internetowej. Nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje i materiały są poprawne i aktualne. Informacje na naszej stronie internetowej mogą nie pozostać dostępne.

ALTABEDS zastrzega sobie prawo do zmiany, przeniesienia lub usunięcia dowolnej części tej strony internetowej w dowolnym momencie bez powiadomienia lub wyjaśnienia. 

Własność intelektualna

Wszystkie elementy naszej strony są i pozostają intelektualną oraz wyłączną własnością Sprzedawcy. Nikt nie może powielać, wykorzystywać ani wykorzystywać w jakikolwiek sposób, nawet częściowo, elementów witryny, niezależnie od tego, czy są one w postaci zdjęcia, logo, wizualizacji czy tekstu.

NEWSLETTER

Zawsze aktualne informacje o nowościach i promocjach.
Kupon rabatowy na pierwsze zakupy